DATU AIZSARDZĪBAS VADLĪNIJAS

Mēs ļoti nopietni uztveram datu aizsardzību un garantējam, ka Jūsu privātums ir aizsargāts visu laiku kamēr uzturaties mūsu vietnē. Turpmākās datu aizsardzības regulas ietvaros, mēs izskaidrosim kā rīkosimies ar Jūsu datiem.

1.     Datu vākšana

Lai uzlabotu piedāvājumu mūsu mājas lapā, mēs saglabājam noteiktus piekļuves datus bez trešo personu piekļuves. Tiklīdz Jūs pieprasāt failu no vietnes, dati tiek saglabāti pēc noklusējuma:

Šo datu kopu veido:

Lapas, no kuras tika pieprasīts fails, faila nosaulums, pieprasījuma datums un laiks, pārsūtītais datu daudzums, piekļuves statuss (t.i. vienalga vai fails tika pārsūtīts vai netika atrasts u.t.t.), aprakstu par izmantotā pārlūka veidu un versiju, instalēto operētājsistēmu un iesaistīto izšķirtspēju.

Šie dati tiek analizēti iekšējai statistikai un tīmekļa vietnes tehniskajai pārvaldei; informācijas, tostarp, izraksti, netiek nodota trešajām personām. Šie anonīmie dati tiek glabāti atsevišķi no personas datu kopām, un tie nekad nebūs saistīti ar Jūsu personas datiem, padarot neiespējamu izdarīt secinājumus par konkrētu personu.

Mēs apkoposim personas datus tikai tad, ja Jūs to darīsit brīvprātīgi. Pieprasījuma laikā tiks savākti šādi personas dati: personas vārds, e-pasta adrese, vajadzības gadījumā adrese un/vai tālruņa numurs.

2.     Datu glabāšana

Jūsu sniegtie personas dati (uzruna, vārds, e -pasta adrese, ja nepieciešams, adrese un / vai tālruņa numurs) tiks saglabāti likumīgi un saskaņā ar Vācijas federālā datu aizsardzības likuma un Telemedia akta noteikumiem. Jūsu dati, protams, tiks apstrādāti konfidenciāli.


3. Datu izmantošana

Personas dati netiks izmantoti bez Jūsu skaidras piekrišanas. Tomēr, ja mēs organizēsim loterijas vai akcijas, tad var tikt pieprasīts pārsūtīt Jūsu adreses datus mūsu sadarbības partneriem (piemēram, rīkotājuzņēmumiem). Viņiem ir pienākums konfidenciāli apstrādāt Jūsu datus un izmantot tos tikai, lai apstrādātu nepieciešamos datus un veikt nepieciešamās darbības. Individuālie klientu dati citādi netiek nodoti trešajām personām. Tomēr mums atsevišķos gadījumos mums ir atļauts ziņot par saviem datiem kompetentajām iestādēm, ja tās pieprasa Jūsu datus, lai izpildītu likumā noteiktās

Prasības (piemēram, kriminālvajāšana). Mēs neizmantosim savāktos datus reklāmas nolūkos vai tirgus, vai viedokļu izpētē bez Jūsu piekrišanas.

4. Sīkdatnes

Šī vietne izmanto datnes. Sīkdatnes ir teksta faili, kurus pārlūkprogramma saglabā Jūsu datorā. Ja atverat atbilstošo lapu vēlreiz, sīkdatnes ļauj vietnei atpazīt jūsu datoru. Tajā tiek iegūti dati, kurus jau esat ievadījis vienu reizi, pirms tiek iesniegti, piemēram, aizpildot jaunu pasūtījuma veidlapu. Mēs galvenokārt lietojam sīkdatnes, kas tiek automātiski izdzēstas no cietā diska pēc pārlūkprogrammas aizvēršanas (sesijas sīkdatnes).

Jebkurā laikā varat mainīt to, kā sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu pārlūka iestatījumos, atlasot funkciju "Nepieņemt sīkdatnes". Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja jūs to izdarīsit, iespējams, ka nevarēsiet izmantot visas mūsu vietnes funkcijas.


5. Informācija, dzēšana

Jūs jebkurā laikā varat pieprasīt bezmaksas informāciju par saviem saglabātajiem datiem. Ja nepieciešams, Jums ir tiesības labot, bloķēt vai dzēst Jūsu datus. Ja dzēšana nav atļauta saskaņā ar likumā noteiktajām vai līgumiskās saglabāšanas saistībām, mēs bloķēsim datus.

Pēc pieprasījuma mēs nodrošināsim Jums pilnīgu informāciju par jūsu rīcībā esošajiem datiem,Jūsu datu labošanu, bloķēšanu vai dzēšanu un jebkurā laikā atbildēsim uz Jūsu jautājumiem par datu vākšanu, uzglabāšanu un izmantošanu. Lūdzu, sazinieties ar kompetento datu apstrādes iestādi, kas norādīta šādi:

Uzņēmums:

SIA "BG"
Bukultu iela 9
Rīga, LV-1005
Tālrunis: +371 67387930, +371 67387932, +371 67387933

Fakss: +371 67387929
Servisa tālrunis: +371 28633888
E-pasts: bg@bgltd.lv , andris@bgltd.lv , santa@bgltd.lv


6. Jaunumi

Jūs varat arī abonēt informatīvos jaunumus mūsu mājas lapā. Informāciju, kas iesniegta, reģistrējoties jaunumiem, izmantos, lai nosūtītu jaunumus tikai tad, ja Jūs piekrītat tālākai izmantošanai. Jūs varat pārtraukt abonementu jebkurā laikā, izmantojot opciju atrakstīties, kas norādīts informatīvajā izdevumā.


7. Datu drošība

Tā kā Jūsu datu drošība mums ir svarīga, mēs aizsargājam mūsu vietni un citas sistēmas, lai nepieļautu personu datu zaudēšanu, iznīcināšanu, piekļuvi, pārveidošanu vai izplatīšanu, ieviešot tehniskus un organizatoriskus pasākumus. Neskatoties uz regulārām kontrolēm, nav iespējama aizsardzība pret jebkuru risku.


7a. Facebook

Šī vietne izmanto sociālos papildinājumus no sociālā tīkla Facebook, kuru pārvalda Facebook, Inc., 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, ASV ("Facebook"). Spraudņi ir atzīmēti ar Facebook logotipu vai papildinājumu "Sociālais spraudnis no Facebook" vai "Facebook sociālais spraudnis". Jūs varat atrast kopsavilkumu par Facebook spraudņiem un to, kas izskatās šeit. Http://developers.facebook.com/docs/plugins

Ja Jūs piekļūstat mūsu vietnes lapai, kurai ir šāds spraudnis, jūsu pārlūkprogramma izveido tiešu savienojumu ar Facebook serveriem. Spraudņa saturs tiek tieši pārsūtīts uz Jūsu pārlūkprogrammu no Google un ir iekļauts tīmekļa vietnē.

Integrējot spraudņus, Facebook saņem informāciju, kuru jūsu pārlūkprogramma ir apmeklējusi attiecīgajā lapā mūsu vietnē, pat ja jums nav Facebook konta vai pašlaik nav ieslēgts Facebook. Šo informāciju (tostarp Jūsu IP adresi) Jūsu pārlūkprogramma tieši pārsūta uz ASV serveri, kurā tiek saglabāts Facebook, un tajā tiek saglabāts.

Ja esat pieteicies Facebook, Facebook var

tieši saistīt apmeklējumu mūsu vietnē ar savu Facebook kontu. Ja jūs mijiedarbosies ar spraudņiem, piemēram, nospiežot pogu "Patīk" vai ievadot komentāru, attiecīgo informāciju tieši pārsūtīs jūsu pārlūks uz Facebook serveri un tur uzglabās. Informācija tiek publicēta arī Facebook un tiek rādīta jūsu Facebook draugiem.

Facebook var izmantot šo informāciju reklāmas nolūkos, tirgus izpētei un uz vajadzībām balstītu Facebook lapu dizainu. Šajā nolūkā Facebook veido lietojuma, interešu un attiecību profilus, piemēram, analizēt, kā izmantojat mūsu tīmekļa vietni saistībā ar reklāmām, kuras jūs parādījāt pakalpojumā Facebook, informēt citus savas darbības Facebook lietotājus mūsu mājas lapā un sniegt papildu pakalpojumus saistībā ar Facebook izmantošanu.

Ja jūs nevēlaties, lai Facebook tieši saistītu datus, kas iegūti, izmantojot mūsu vietni, izmantojot savu Facebook kontu, pirms apmeklējat mūsu vietni, jums ir jāpiesakās no Facebook.

Datu vākšanas mērķis un apjoms, kā arī turpmākā datu apstrāde un izmantošana no Facebook, kā arī jūsu tiesības un iestatījumu iespējas šajā sakarā, lai aizsargātu jūsu privātumu, ir atrodama Facebook datu aizsardzības informācijai no Facebook: http: //www.facebook .com / politika.php.

7b. Instagram

Spraudņi no sociālā tīkla Instagram ir iegulti mūsu mājas lapā.

Papildinformāciju par Instagram datu aizsardzības deklarāciju varat atrast šeit:

http://instagram.com/about/legal/privacy/


7d. Vimeo

Spraudņi no Vimeo sociālā tīkla ir iegulti mūsu mājas lapā.

Jūs varat atrast papildu informāciju par Vimeo datu aizsardzības deklarāciju šeit:

https://vimeo.com/privacy


7e. Google / Youtube

Plugins no sociālā tīkla Google / Youtube ir iegulti mūsu mājas lapā. Papildinformāciju par Google / Youtube datu aizsardzības deklarāciju varat atrast šeit:

https://www.google.de/intl/de/policies/privacy/

7f. Google kartes

Šajā vietnē tiek izmantots produkts Google Maps no Google Inc. Izmantojot šo vietni, jūs paziņojat par savu piekrišanu, ka uzņēmums Google Inc., tā pārstāvji un trešās personas automātiski apkopo datus, tos apkopo un apstrādā. Google Maps lietošanas noteikumi ir atrodami Google Maps lietošanas noteikumos.


7g. Google Analytics

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantots Google Analytics, interneta analīzes pakalpojums no Google Inc. ("Google"). Google Analytics izmanto tā sauktos "sīkfailus", teksta failus, kas ir saglabāti jūsu datorā un ļauj analizēt vietnes izmantošanu. Sīkdatnes informācija par jūsu vietnes izmantošanu parasti tiek pārsūtīta uz Google serveri ASV un tur tiek glabāta. Gadījumā, ja šajā vietnē tiek aktivizēta IP anonimizācija, Google vispirms jūsu IP adresi saīsina Eiropas Savienības dalībvalstīs vai citās valstīs, kas ir Eiropas Ekonomikas zonas līguma puses.

Tikai izņēmuma gadījumos ir pilna IP adrese, kas tiek pārsūtīta uz Google serveri ASV un tur saīsināta. Šīs vietnes operatora vārdā uzņēmums Google izmantos šo informāciju, lai novērtētu vietnes lietošanu, lai izveidotu pārskatus par vietņu aktivitātēm un sniegtu papildu pakalpojumus vietnes operatoram saistībā ar vietnes izmantošanu un interneta izmantošanu.  IP adrese, kuru jūsu pārlūkprogramma pārsūta pakalpojumā Google Analytics, nav apvienota ar citiem Google datiem.

Jūs varat novērst sīkfailu glabāšanu, mainot atbilstošos iestatījumus savā pārlūkprogrammas programmatūrā; mēs tomēr vēlamies jums paziņot, ka, ja jūs to darīsit, iespējams, ka nevarēsit izmantot visas tīmekļa vietnes funkcijas

pilnībā. Jūs varat arī novērst Google sīkfailu un sīkdatnes radīto datu apkopošanu, kā arī novērst to, ka Google apstrādā šos datus, lejupielādējot un instalējot spraudni pieejams pēc šādas saites: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de


6h. Piwik

Piwik izmantošana

Šajā vietnē izmanto Piwik - atvērtā koda programmatūru, kas apkopo un saglabā datus. Šo informāciju izmanto tirdzniecības un optimizācijas nolūkos. Piwik izveido lietotāju profilus ar datu pseidonīmu. Lai to panāktu, programmatūra datorā saglabā sīkfailus (teksta failus), pamatojoties uz kuru varat analizēt vietnes izmantošanu. Jūsu IP adrese tiks anonimizēta tūlīt pēc apstrādes un pirms saglabāšanas. Dati tiek glabāti pakalpojumu sniedzēja serveros Vācijā.

Ja jūs nevēlaties, lai Piwik saglabātu sīkfailus, jums ir iespēja novērst sīkfailu instalēšanu, izmantojot pārlūkprogrammas iestatījumus (par to varat atrast plašāku informāciju savā pārlūkprogrammas palīdzības funkcijā). Šajā gadījumā jūs, iespējams, nevarēsit izmantot visas vietnes funkcijas.


7. Datu aizsardzības speciālists

Ja jums ir jautājumi par jūsu personas datu apstrādi, varat tieši sazināties ar mūsu datu aizsardzības inspektoru, un viņš jums palīdzēs saņemt informācijas, pieteikumu vai sūdzību pieprasījumus:

SIA "BG"
Bukultu iela 9
Rīga, LV-1005
Tālrunis: +371 67387930, +371 67387932, +371 67387933

Fakss: +371 67387929
Servisa tālrunis: +371 28633888
E-pasts: bg@bgltd.lv , andris@bgltd.lv , santa@bgltd.lv

8. Grozījumi datu aizsardzības regulā

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā grozīt šo datu aizsardzības deklarāciju, ievērojot piemērojamos datu aizsardzības noteikumus. Pašreizējais statuss ir 2018. gada aprīlis.