Ergoline Sunrise sērijas attēli

 
SUNRISE 7200 HYBRID
SUNRISE 7200
SUNRISE 6200
SUNRISE 488 DYNAMIC PERFORMANCE
SUNRISE 480 ADVANCED PERFORMANCEAtkarībā no vēlamā izmēra un izmantošanas mērķa jums ir iespēja izvēlēties augstas (300dpi JPG), vidējas (140dpi JPG) un zemas (72dpi JPG) izšķirtspējas attēlus.
Attēli, kas apzīmēti ar * (300dpi Photoshop EPS, ko varat aktivizēt).
Mēs iesakām rediģēt šos attēlus tikai ar profesionālām grafikas programmām (piem., Adobe Photoshop) vai sazināties ar aģentūru, kas ar to nodarbojas.

Ja jūs lietojat Microsoft Internet Explorer, uzklikšķiniet ar labo peles taustiņu uz attiecīgā attēla, lai lejuplādētu attēlus, un izpildiet norādījumus "Save object as" un/vai "Download link on data carrier". Atvērsies logs, kurā jūs varat izvēlēties - vai jūs vēlaties saglabāt attēlu savā datorā. Kad tas ir izdarīts, uzklikšķiniet uz "Save" pogas. Jūs tad varat atvērt attēlu, izmantojot profesionālo garfikas programmu (piem., Adobe Photoshop) un rediģēt to pēc vajadzības. Ja tas nedarbojas, jūs varat uzklikšķināt ar peles kreiso taustiņu uz attēla. Jāatveras logam, kurā jūs varat izvēlēties, vai jūs vēlaties attēlu saglabāt savā datorā. Tālāk veiciet tās pašas darbības kā iepriekš.

Ja jūs lejuplādējat .jpg attēlu ar 300dpi, jums pēc lejupielādes tas jāatbloķē (piem., ar WinZip vai Win Rar).Lūdzu, atcerieties pēc publicēšanas/drukas nosūtīt vienu eksemplāru uz:

JK-International GmbH
Attn.: Christina Neiß
Köhlershohner Strasse
D-53578 Windhagen
Germany