​ JK-Group

Atbalstiet komersantus savā uzņēmumā! Tas apraksta pamatprincipu, kas ir noteicis uzņēmuma attīstību no atsevišķa uzņēmuma līdz starptautiski orientētam koncernam.

Koncerns veic vispārējos pakalpojumus un visiem meitas uzņēmumiem nozīmīgas funkcijas: stratēģisko plānošanu, izpēti un attīstību, kā arī vispārējos komercpakalpojumus. Pēdējo divu gadu laikā visas mārketinga aktivitātes tikušas nodotas aindividuāliem uzņēmumiem.

JK-International GmbH  Vindhāgenā ir atbildīga par Ergoline un Soltron solāriju tirdzniecību, kas radīti privātai un profesionālais lietošanai, un ko Vācijā izplata autorizēti dīleri. Vācijā galveno solāriiju tirdzniecību organizē tirdzniecības pārstāvju sistēma, kas sastāv no dīleru tīkla, kas specializējas solāriju jomā. JK-International GmbH mārketinga departaments ir atbildīgs par visām mārketinga aktivitātēm Vācijā un arī visiem starptautiskajiem uzņēmumiem, kas ietilpst JK Group.

Starptautiskajā tirgū solāriji tiek tirgoti vairāk nekā 50 valstīs. Tirdzniecības pārstāvniecības atrodas Šveicē, Francijā, Anglijā, Polijā un Nīderlandē. Vietējas, neatkarīgas pārstāvniecības pārstāvniecības, kas parasti darbojas kā ekskluzīvi importētāji, nodrošina eksportu uz pārējām valstīm.

 ERGOLINE  pārstāv premium klases īpašības un galvenās UV tehnoloģijas. Zīmoli un produkti liecina par dizainu, UV jaudu, ergonomiku, kvalitāti un starptautisku servisu, kā arī par uzticamību, inovācijām un tehnoloģijām, komfortu un ērtumu.

 SOLTRON izceļas ar lielisku kvalitāti, novatoriskām idejām, jaunu un atsvaidzinošu dizainu, kā arī ar starptautisku servisu.

SUN ANGEL nodrošina lielisku iedegumu, nepakļaujot ādu apdegumu riskam. Sauļošanās programma ar sensora vadību izstaro tikai tik daudz UV gaismas, cik jūsu klienta āda var uzņemt vienas dienas laikā, kamēr dažādais UV spektrs rada ātrāku iedeguma efektu nekā parastie solāriji. Kā patīkams blakus efekts - jūsu klienti tiek pakļauti pilnam labumu un labsajūtas komplektam, ko nodrošina UV gaismas spektru biopozitīvie efekti.

BEAUTY ANGEL nodrošina novatorisku gaismas un labsajūtas procedūru, apvienojot iedegumu ar maigu un dabisku ādas atjaunošanu. BEAUTY ANGEL izmanto gaismu īpašos aktīvos diapozonos, lai dabigā veidā atjaunotu ādu. Īpašo Beauty Light gaismu absorbē ādas šūnas (fibroblasti), palielinot paša ķermeņa kolagēna, elastīna un hialuronskābes ražošanu. Nelielas grumbiņas samazinās un āda kļūst redzami stingrāka un gludāka. Tā kā procedūra palīdz arī kosmētikai iesūkties ādā, kosmētikas produkti var iedarboties īpaši efektīvi.

 JK-LEASING GmbH & Co. KG, kas atrodas Norderfrīdrikkogā, Vācijā, ievērojami palielina tirgus un apgrozījuma potenciālu, kas ir svarīgi uzņēmējiem un to dibinātājiem, kas darbojas solāriju jomā.

JK-LICHT, kas atrodas Vindhāgenā, nodrošina pilnu servisu sauļošanās profesionāļiem, pārdodot patēriņa un citus produktus, kas paredzēti solārijiem un saloniem. Pārsvarā tie ir - UV lampas, solāriju kosmētika, higiēnas preces un citi produkti izmantošanai solāriju tirgū.

JK-GLOBAL SERVICE, kas atrodas Bad Honnefā, nodrošina tehnisko servisu un atbalstu garantijas un pēcgarantijas laikā tādiem zīmoliem kā Ergoline, Soltron un Wellsystem, ko pārstāv JK Group uzņēmumi Vācijā, nodrošina rezerves daļas, tehnisko dokumentāciju, apmācību un tehnisko atbalstu arī citām filiālēm un izplatītājiem visā pasaulē.

JK-PRODUCTS GmbH , kas atrodas Bad Honnefā, atbild par par materiālu un preču piegādi, loģistiku un visu produktu ražošanu visai uzņēmumu grupai.